Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Наші послуги

З нашим сайтом у вас з'являється чудова можливість купувати оригінальну кліматичну техніку Cooper&Hunter у Вінниці! Більш того, наші колеги забезпечать професійний монтаж, пуско-налагоджувальні роботи і т.п. з повною гарантією якості. Таким чином вам не доведеться звертатися до сторонніх невідомих «майстрів».

Чому ж установка кондиціонера вимагає саме професійного підходу? Річ у тім, що самостійно розібратися тут важко: необхідна належна кваліфікація, використання якісних витратних матеріалів, підбір правильного місця для інсталяції спліт-системи, інструмент для інсталляції та підключення техніки, досвід та знання, які спеціалісти вивчають на щорічних семінарах та курсах підвищення кваліфікації.

Якщо ви купили дорогий кондиціонер, то він не розкриє своїх характеристик, якщо встановлений неправильно. Також це впливає на термін його використання.

Навіщо ж ризикувати даремно?

Послуги, стандартний і нестандартний монтаж

До основних послуг відноситься монтаж спліт-систем:

 • Інсталяція зовнішнього (вуличного) блоку. У цьому випадку важливо правильно вибрати місце, встановити блок під вікно для зручного подальшого обслуговування, використовуючи кронштейни для підтримки, акуратно та правильно укласти міжблочні комунікації.
 • Монтаж внутрішнього блоку.
 • Грамотне з'єднання всіх кабелів, а також фреономагістралі. Йдеться про укладання в пластиковий корпус, з'єднання кабелів, робота з дренажем і його укладання, вакуумація.
 • Включення і подальше тестування нормальної роботи системи кондиціонування в різних режимах.

Зверніть увагу, що в роботі використовуються виключно якісні витратні матеріали:

 • Рідинні та газові мідні труби наступних брендів: FOMA, MAJDANPEK, HALCOR. Дуже важливо правильно підібрати діаметр труб, вирахувати довжину магістралі і обов'язково звернути увагу на товщину труби.

Практика показує, що багато некомпетентних майстрів застосовують труби з тонкими стінками. Це істотно впливає і на характеристики, і на нормальну роботу кондиціонера.

Труба з тонкими стінками деформується в процесі укладання та подальшої вакуумації. Нічого дивного, адже сама конструкція труби досить тендітна. В результаті з'являються мікротріщини, звужується прохід т.п.

Ще важливі такі параметри, як довжина магістралі: вона не повинна бути занадто довгою або занадто короткою. Допустимі параметри вказані в технічних характеристиках кожної моделі.

 • Утеплювачі, термоізоляція. Не дає утворюватися конденсату.
 • Знадобиться і дренажна труба, щоб виводити конденсат з внутрішнього блоку.
 • Обов'язкові в використанні дюбеля, болти, кронштейни, короби та інше.

Проводиться і нестандартний монтаж

Нехай це не часта процедура, однак необхідна, коли установка передбачає особливі технічні рішення або ж сам замовник ділиться своїми побажаннями з приводу монтажу. Нюансів може бути маса: збільшення траси, розміщення зовнішнього блоку збоку або ж зверху від вікна, а не під ним, стіна томща 1м, потрібно штробити стіни для вкладання магістралі і т.п.

Технічне обслуговування техніки

Кліматична техніка прослужить вам довго і без проблем, якщо ви регулярно будете проводити технічне обслуговування (хоча б раз на рік).

Навіщо це потрібно робити:

 1. Зовнішній блок забивається сажею, пилом, в нього потрапляють комахи і сміття з вулиці.
 2. Проводиться чистка від запахів, мікробів, жиру.
 3. Чищення та заходи запобігання утворенню грибка всередині техніки

Обов'язково допоможемо з повним технічним обслуговуванням:

 • Комплексне очищення, як внутрішнього, так і зовнішнього блоку: чистка фільтрів, обробка засобами проти мікробів, оцінка провідності дренажної системи, електропроводка і її діагностика.
 • Чищення всіх механізмів вентиляції та теплообмінника.
 • Перевірка системи на правильну працездатність: тиск, сила всмоктування, температура випарів.
 • Здійснюється дозаправка фреону, якщо це необхідно.

В ідеалі, квартирні кондиціонери повинні обслуговуватися кілька разів на рік. Користувачеві слід стежити за внутрішнім блоком, наприклад, він може самостійно помити фільтри грубої очистки внутрішнього блоку.

Що ж стосується офісних кондиціонерів, вони повинні обслуговуватися один раз в три місяці.

У магазинах, клубах, приміщеннях технічного призначення кондиціонери повинні проходити технічне обслуговування щомісяця в обов'язковому порядку.

Ще трохи переваг

Наші менеджери завжди нагадають вам, коли слід кондиціонеру проходити обслуговування. Виберіть зручний час, і наші фахівці про все подбають особисто.

Також надаємо послуги з монтажу вентиляції будь-якої складності, проводимо гарантійний, а також післягарантійний ремонт кліматичної техніки.

Звертайтеся і з приводу демонтажу спліт-систем.