Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

Про нас

CooperandHunter.vn.ua - це вінницький спеціалізований інтернет-магазин, що входить до мережі магазинів Cooper&Hunter.

Зверніть увагу, що купер хантер не перший десяток років виготовляє кліматичну техніку і завоював ринки багатьох країн світу. Більш того, міжнародний бренд гарантує довговічність і надійність техніки.

Чим же наш магазин відрізняється від сотні подібних?

Річ у тім, що недобросовісні посередники та «фахівці» ставлять під загрозу репутацію бренду. На ринку багато продавців, які у разі проблем з технікою відхрещуються від клієнта і не надають документальний супровід вирішенню проблеми. Також є несертифіковані спеціалісти, після робіт яких техніка виходить з ладу, а такі нюанси накладають негативну "тінь" на репутацію бренду.

З нами ви можете бути впевнені у всіх нюансах, адже ми уклали договір з відомою в Україні компанією - Альянс Клімат на роботи і обслуговування техніки Cooper&Hunter з нашого інтернет-магазину. Сертифіковані фахівці спрямовують усі ресурси на відновлення репутації світового бренду.

Асортимент інтернет-магазину

Все необхідне в одному місці! -  вінницький  спеціалізований інтернет-магазин cooperAndHunter.vn.uaВся необхідна кліматична техніка для дому, офісу або виробництва знаходиться в нашому інтернет-магазині.

Розглянемо асортимент більш детально:

  • Всі види кондиціонерів Cooper&Hunter: починаючи від спліт-систем, закінчуючи промисловими установками.
  • Настільні кулери та підлогові кулери.
  • Конвектори, що зроблять будь-яке приміщення теплішим.
  • Очищувачі повітря. Вони нейтралізують неприємні запахи, а також шкідливі мікроби.
  • Зволожувачі повітря, щоб дихалося вільно.
  • Теплові завіси.
  • Мийки повітря, що очищають повітря, а також іонізують його.

Поговоримо про обслуговування

Оригінальність техніки Cooper&Hunter з нашого магазину ми гарантуємо буквально для кожного нашого клієнта. Ви отримуєте гарантії якості не тільки офіційного виробника, але і від нас.

Офіційних центрів або магазинів Cooper&Hunter в Вінниці немає, але це не означає, що вам доведеться везти кондиціонер або іншу техніку на обслуговування в інше місто.

Наші партнери забезпечать повне обслуговування, а також ремонт техніки у Вінницькій області. Досить залишити заявку або зв'язатися з нами за телефоном.

Надаємо п'ятирічну гарантію, а також забезпечуємо безкоштовною доставкою по всій Україні.