Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_de7e8ea7baf3b6e4d307912f2ae4dec5, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 ПВУ

Вас вітає мережа магазинів С&Н

Розширена гарантія 5 років

ПВУ

ПВУ – це припливно-витяжні установки, які необхідні для ефективної вентиляції приміщень: квартир, офісів, промислових складів і т.п.

Основне завдання ПВУ куперхантер полягає в усуненні забрудненого несвіжого повітря. Воно замінюється на чисте. В процесі обміну повітря може підігріватися, охолоджуватися і розподілятися по приміщенню найбільш рівномірно. Обов'язковий параметр - фільтрація від пилу, мікробів та сміття.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією

Використання таких ПВУ здатне істотно зменшити рахунки за опалення. Рекуператор необхідний для утилізації тепла. У холодну погоду повітря підігрівається за рахунок повітряних потоків що утилізуються з кімнати. У спекотні дні, повітря охолоджується шляхом повітря, що виходить з кімнати.

Все рекуператори діляться на кілька типів:

  • роторні. Найефективніший з усіх типів. Про це свідчать зменшені рахунки за опалення;
  • пластинчасті. Найбільш дешевий варіант;
  • з наявністю проміжних теплоносіїв.

Припливно-витяжні установки з рециркуляцією

Принцип роботи тут заснований на теплообміні. Повітря, що видаляється, віддає своє тепло повітряним потокам з вулиці. ПВУ дійсно ефективні в плані енергії, проте присутні і деякі нюанси:

1. Забороняється використовувати подібне обладнання в приміщеннях з вибухонебезпечними газами або шкідливими парами.

2. У більшості холодильних умовах повітря змішується погано.

Припливно-витяжні установки з охолодженням

Цехи і холодильні камери - ось де дане обладнання буде максимально ефективним. Нічого дивного, адже такі ПВУ підтримують задані температури на належному рівні. Можливе використання для охолодження приміщень в спекотну погоду.

ПВУ з кондиціонером

Фахівці відносять це кліматичне обладнання до окремого класу. Річ у тім, що вся система знаходиться в одному корпусі з повною теплоізоляцією.

Головною перевагою є функціональність. Забезпечують її датчики. Їх спрацьовування веде за собою осушення повітря, його підігрів або ж охолодження.

Припливно-витяжні установки купер хантер

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині ви знайдете широкий асортимент ПВУ від світового бренду.

Допоможемо вам підібрати необхідне побутове та промислове обладнання. Забезпечуємо монтаж, настройку, обслуговування і ремонт.

Доставляємо кліматичну техніку в Вінниці і по всій Україні безкоштовно.